Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Noriu pridėti daugiau prekių į krepšelį Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimo būdas

Kategorijos

Partneriai:

Garantinis servisas:

KAUNAS

R. Kalantos g. 49 Kaunas

Tel.: +37060019186

Elektrinis prietaisas nuo uodų ir vabzdžių su įtraukimo sistema "Mosquit ZAN4" Sandokan

Ekologiškas ir aplinkai nepavojingas įrenginys

Galingas, tylus, idealiai tinkamas naudoti viduje ir lauke

Atsparus vandeniu: Taip, pritaikytas nuolatos būti lauke, atsparus krituliams

Aspiracinė įtraukimo sistema

LED diodų technologija

Maitinimas: 100 V–240 V, išvestis: DC 12 V / 1 500 mA

Enerijos naudojimas: 9 Watt

Veikimo diapazonas: 1000m2

Svoris: 2,3kg

Išmatavimai cm: 26x56x26

Garantija: 24 mėn.

Prekės ženklas: Sandokan

Pagaminta: Italijoje

Smulkiau

Kaina:199,00 €

235,00 € Sutaupote:36,00 €

Prekės sandėlyje Liko 0 prekės vnt.

Prekės aprašymas

Nepriekaištingas Itališkas dizainas, kokybė, pagaminti pagal naujausias Sandokan patentuotas technologijas ir svarbiausia - nedarantys jokio žalingo poveikio aplinkai. Tai naujos kartos, inovatyvūs elektriniai Sandokan uodų ir vabzdžių naikintuvai.

Šis itin efektyvus prietaisas sukurtas apsaugai nuo uodų, tigrinių uodų ir nepageidaujamų vabzdžių jūsų namuoe, terasoje, verandoje ar poilsiaujant gamtoje.

Veikimo principai:

Vabzdžius vilioja LED šviesos diodai, o galingi ir tylūs ventiliatoriai juos įsiurbia i vidų, provokuodami jų dehidrataciją ir staigia mirtį. Ventiliatoriaus tinklelis apsaugo naudingus vabzdžius, tokius kaip drugeliai, nuo patekimo į įsiurbimo zoną. Specialus surinkimo konteineris neleidžia vabzdžiams ištrūkti, kai prietaisas yra išjungtas. Tam, kad sustiprinti prietaiso efektyvumą, siūlome naudoti prietaisą kartu su Sandokan jaukais.

Uodų ir kitų vabzdžių patelės, mintančios krauju, kanda, kad gautų baltymų, kurių reikia, kad jų kiaušinėliai subręstų. Kad rastų, kam įkasti, jos skraido aplink pagal vizualius dirgiklius, pavyzdžiui, šviesą, ir uoslę: vabzdžius pritraukia anglies dioksidas, vandens garai ir kvapai, kuriuos žmonės skleidžia kvėpuodami ir prakaituodami.

Suderinant visus šiuos dirgiklius, „Sandokan STAR ZAN“ pritraukia vabzdžius į 4 galingų ventiliatorių veikimo zoną, įsiurbdamas juos į vabzdžių surinkimo krepšelį, kur jie netrukus žūsta dėl dehidratacijos. Prietaisas pasižymi specialiais kreipiamaisiais skydeliais, kurie uždaro gaudymo skyrių, kai išjungiamas ventiliatorius, šitaip vis dar gyvi vabzdžiai negali ištrūkti iš tinklo.

KOMPONENTŲ SAVYBĖS

Išorinėse grotelėse atrenkami tik kraują siurbiantys vabzdžiai, jos kalibruojamos, kad būtų sumažintas kitų naudingų vabzdžių įleidimas į maišelį.

Viršutinis gaubtas padeda įsiurbti vabzdžius į ventiliatorius, šitaip išvengiama turbulencijos, kuri galėtų atstumti vabzdžius.

Ventiliatoriaus varikliai labai galingi ir tylūs. 3 vertikalūs ir vienas horizontalus ventiliatoriai sugauna daugelį vabzdžių namuose ir už jų.

UV spindulių LED, pasižymintys konkrečiais šviesos dažniais, geba puikiai pritraukti vabzdžius, lyginant su tradicinėmis neoninėmis lemputėmis.

Šį prietaisą rekomenduojame montuoti ankstyvą pavasarį, kad būtų sumažintas uodų kiekis, kai jų populiacija vis dar maža.

Jaukų naudojimas:

„STAR ZAN“ veikia nenaudojant insekticidų, pesticidų, repelentų, eterinių aliejų, spiralių nuo uodų ar žvakių. Nesusiformuoja pavojingų cheminių produktų ar galimai pavojingų produktų žmogui ar aplinkai.

„STAR ZAN“ galima naudoti kartu su kitais „Sandokan“ masalais, kuriuose yra oktenolio, karboksirūgščių ir kitų molekulių, kurių būna vykstant įprastai žmonių ir gyvūnų medžiagų apykaitai.

Prietaisas veikia taikant draugiškiausius aplinkai metodus, esančius rinkoje, jis visiškai saugus jums ir aplinkai.

Naudojimo padėtis:

Siekiant optimizuoti efektyvumą, prietaisas turės būti naudojamas prastai apšviestoje aplinkoje. „STAR ZAN“ montuokite retai lankomose vietose ir jokiu būdu nebūkite šalia prietaiso ilgą laiką. Iš tiesų uodus labiau traukia žmonės, o ne prietaisas, todėl gali jums įkąsti dar nepatekę į spąstus.

„STAR ZAN“ yra atsparus oro sąlygoms ir yra su turbulencijos deflektoriais.

Jį galima naudoti biuruose, namuose, terasose ar balkonuose, vidiniuose kiemuose, vasarnamiuose, verandose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose ir soduose.

Nenaudokite tvenkinyje ir nejunkite į maitinimo tinklą, kai prietaisas šlapias. „MOSQUITO ZAN“ visuomet statykite ant grindų ar lygaus paviršiaus, apsaugoto nuo vėjo.

Techninės savybės:

Ekologiškas ir aplinkai nepavojingas įrenginys

Galingas, tylus, idealiai tinkamas naudoti viduje ir lauke

Atsparus vandeniu: Taip, pritaikytas nuolatos būti lauke, atsparus krituliams. Negalima merkti į vandens telkinį.

Aspiracinė įtraukimo sistema

LED diodų technologija

Maitinimas: 100 V–240 V, išvestis: DC 12 V / 1 500 mA

Enerijos naudojimas: 9 Watt

Veikimo diapazonas: 1000m2

Svoris: 2,3kg

Išmatavimai cm: 26x56x26

Garantija: 24 mėn.

Prekės ženklas: Sandokan

Pagaminta: Italijoje

Spalva: Juoda