Partneriai:
Padidinti Kaina:620,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Variklis be anglinių šepetėlių.
30% tylesnė nei benzininės vejapjovės.
Kompaktiškai sulankstoma - patogu transportuoti ar sandėliuoti vertikaliai.
LED žibintai leis pjauti veją bet kuriuo paros metu.
Reguliuojama rankena - trys padėtys.
Septynios pjovimo aukščio padėtys: 20 / 27 / 35 / 45 / 58 / 70 / 80 mm.
Akumuliatorius | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
Veikimo laikas | 15 min. | 35 min. | 50 min. | 70 min. |
Įkrovimo laikas su CH5500E įkrovikliu | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. |
Įkrovimo laikas su CH2100E įkrovikliu | 50 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Svoris | 25 kg |
| Įkrovimo laikas | 50 min |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Veikimo laikas | 15 min. |
| Darbinis greitis | 0,5-1,4 m/s (1,8-5,0 km/h) |
| Triukšmo lygis | 78 LpA / 95 LwA |
| Konteinerio talpa | 55 L |
| Aukščio reguliavimas | 7 padėtys |
| Eiga | Savaeigė |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 42 cm |
| Standartiniai priedai | 2,5 Ah akumuliatorius BA1400T ir įkroviklis CH2100E |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / surinkimas |
| Pjovimo aukštis | 20 - 80 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Akumuliatoriui - 36 mėn. fiziniams asm., 24 mėn. juridiniams asm. |
Susijusios prekės