Partneriai:
Padidinti Kaina:1 070,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Integruoti LED priekiniai žibintai leis pjauti veją bet kuriuo paros metu.
Reguliuojama rankenos aukštis - trys padėtys.
Septynios pjovimo aukščio padėtys: 25 / 32 / 40 / 51 / 64 / 77 / 90 mm.
Itin didelės talpos (70 l) žolės surinktuvas.
Dideli ratai užtikrina gerą mobilumą.
| Akumuliatoriaus talpa | 7,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 2700 - 3000 aps./min. |
| Svoris | 26 kg |
| Vibracijos lygis | 0,61 m/s² |
| Darbinis greitis | 0,4 - 1,4 m/s (1,4 - 5 km/h) |
| Triukšmo lygis | 80 LpA / 90 LwA |
| Konteinerio talpa | 70 L |
| Aukščio reguliavimas | 7 padėtys |
| Pjovimo aukštis | 25 - 90 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 52 cm |
| Standartiniai priedai | 7,5 Ah akumuliatorius ir greitasis įkroviklis |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / surinkimas |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
Susijusios prekės