Partneriai:
Padidinti Kaina:160,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Švelnaus paleidimo funkcija.
Split-Shaft - į dvi dalis išardomas kotas patogiam transportavimui.
Galingas variklis be anglinių šepetėlių.
Pastovaus greičio kontrolė.
Idealiai tinka greitam ir efektyviam darbui sode.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 5200 / 6500 aps./min. |
| Svoris | 2,7 kg |
| Ilgis | 173 cm |
| Vibracijos lygis | 2,1 / 1,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 75 LpA / 93 LwA |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Pjovimo plotis | 33 cm |
| Valo skersmuo | 2 mm |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Susijusios prekės