Partneriai:
Padidinti Kaina:220,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Split-Shaft - į dvi dalis išardomas kotas patogiam transportavimui.
Reguliuojamas žoliapjovės koto ilgis.
Galingas variklis be anglinių šepetėlių.
Ergonomiška, reguliuojamo aukščio rankena.
Švelnaus paleidimo funkcija.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 3500 - 5800 aps./min. |
| Svoris | 3,4 kg |
| Ilgis | 165 - 183 cm |
| Vibracijos lygis | 3,2 / 2,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 69 LpA / 89 LwA |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Pjovimo plotis | 35 cm |
| Valo skersmuo | 2,4 mm |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Susijusios prekės