Partneriai:
Padidinti Kaina:280,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Reguliuojamos apsukos.
Švelnus paleidimas.
38 cm pjovimo plotis - efektyvu pjaunant dideliame plote.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Apsukų skaičius | 4000-6000 min-1 |
| Svoris | 3,2 kg |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Veikimo laikas | 60 min. su 5,0 Ah akumuliatoriumi, 90 min. su 7,5 Ah |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Valo skersmuo | 2,4 mm |
| Pjovimo plotis | 38 cm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Susijusios prekės