Partneriai:
Padidinti Kaina:260,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Ergonomiškas dizainas.
56 V Li-ion baterija suteikia iki 40% daugiau galios nei prieš tai buvusios 40 V baterijos.
Gerokai tylesnis ir ekologiškesnis nei benzininiai analogai - nereikia vargintis su išmetamosiomis dujomis ir benzino garais.
Akumuliatorinio grandininio pjūklo naudotojo instrukcija.
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vieno įkrovimo veikimo laikas | 130 pjovimų* | 300 pjovimų* | 450 pjovimų* | 600 pjovimų* |
| Įkrovimo laikas su CH5500E įkrovikliu | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. |
| Įkrovimo laikas su CH2100E įkrovikliu | 50 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. |
*paskaičiuota pjaunant 10x10 cm storio medžio ruošinį
Kuo skiriasi EGO Power+ grandininiai pjūklai? Kaip išsirinkti tinkamą norimam darbui atlikti? Grandininių pjūklų pasirinkimo gidą rasite čia.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Svoris | 3,8 kg |
| Juostos judėjimo greitis | 13,5 m/s |
| Vibracijos lygis | 5,4/4,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 86/100 dB(A) |
| Juostos ilgis | 35 cm |
| Grandinės tipas | Oregon 90PX (AC1400) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 150 ml |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Standartiniai priedai | - |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Susijusios prekės