Partneriai:
Padidinti Kaina:290,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Ergonomiškas dizainas.
40 cm grandinės juosta leidžia pjauti ki 40 cm dydžio šakas ir rąstus.
Galima naudoti su visomis EGO 56V ARC ličio baterijomis.
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | 12,0 Ah |
| Vieno įkrovimo veikimo laikas | 130 pjovimų* | 220 pjovimų* | 300 pjovimų* | 450 pjovimų* | 600 pjovimų* | 720 pjovimų* |
*paskaičiuota pjaunant 10x10 cm storio medžio ruošinį
Kuo skiriasi EGO Power+ grandininiai pjūklai? Kaip išsirinkti tinkamą norimam darbui atlikti? Grandininių pjūklų pasirinkimo gidą rasite čia.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Svoris | 4,1 kg |
| Juostos judėjimo greitis | 20 m/s |
| Vibracijos lygis | 3,4/2,8 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91/102 dB(A) |
| Juostos ilgis | 40 cm |
| Grandinės tipas | AC1600 (90PX - 3/8" x 1,1 mm) |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 150 ml |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Susijusios prekės