Partneriai:
Padidinti Kaina:530,00 €
Nemokama garantija: 36 mėn.Parduodamas kartu su baterijos laikikliu ABH3000.
Automatinis grandinės sutepimas.
Unikali saugos sistema sustabdo variklį, jei atsiranda atatrankos jėga, taip sumažindama sužeidimų riziką.
Suderinamas su grandinių juostomis 30 cm - 40 cm.
Įmontuoti baterijos įkrovos ir alyvos lygio indikatoriai.
Metaliniai buferio spygliai geresniam sukibimui pjovimo metu.
Dėl Arc-Lithium akumuliatoriaus technologijos, grandininis pjūklas pasiekia itin didelį sukimo momentą ir grandinės greitį bei vienu pakrovimu gali veikti ilgą laiką.
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vieno įkrovimo veikimo laikas | iki 90 pjovimų | iki 186 pjovimai | iki 265 pjovimai | iki 375 pjovimai | iki 530 pjovimų |
| Įkrovimo laikas su CH5500E įkrovikliu | 30 min. | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. |
| Įkrovimo laikas su CH2100E įkrovikliu | 50 min. | 80 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Svoris | 3,5 kg |
| Juostos judėjimo greitis | 20 m/s |
| Vibracijos lygis | 1,7/2,21 m/s² |
| Triukšmo lygis | 88/98 dB(A) |
| Juostos ilgis | 30 cm |
| Grandinės tipas | AC1200 |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 200 ml |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Susijusios prekės