Partneriai:
Padidinti Kaina:250,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Lengvas ir kompaktiškas, patogus naudoti viena ranka.
Gerokai tylesnis ir ekologiškesnis nei benzininis - nereikia jaudintis dėl išmetamųjų dujų ir benzino garų.
Įrankį rekomenduojama naudoti kartu su EGO Power+ BACKPACK.
Greičio režimas | Veikimo laikas (min.) | |||
2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | |
| I | 100 | 200 | 300 | 400 |
| II | 15 | 30 | 45 | 60 |
| Turbo | 9 | 18 | 27 | 36 |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Svoris | 2,2 kg |
| Vibracijos lygis | 0,18 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Maks. oro srautas | 986 m³/h |
| Standartiniai priedai | Apvalus AN6000R ir plokščias AN6000F antgaliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Oro greitis | 270 km/h |
Susijusios prekės