Partneriai:
Padidinti Kaina:330,00 €
Nemokama garantija: 24 mėn.Lankstus pūtimo vamzdis ir patogios petnešos užtikrina manevringumą bei komfortą naudojimo metu.
Suderinamas su visais EGO akumuliatoriais.
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Svoris | 5,7 kg |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 83 / 97 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Pučiamo oro srautas | I - 440, II - 850, III - 1020 m³/h |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Oro greitis | I - 80, II - 160, III - 193 km/h |
Akumuliatorius | 2,5 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | |
Veikimo laikas | I greičio režimas | 75 min. | 120 min. | 180 min. | 240 min. |
| II greičio režimas | 13 min. | 22 min. | 33 min. | 44 min. | |
| III greičio režimas | 9 min. | 15 min. | 23 min. | 30 min. | |
Įkrovimo laikas su CH5500E įkrovikliu | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. | |
Įkrovimo laikas su CH2100E įkrovikliu | 50 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. | |
Susijusios prekės