Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Noriu pridėti daugiau prekių į krepšelį Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimo būdas

Kategorijos

Partneriai:

Garantinis servisas:

KAUNAS

R. Kalantos g. 49 Kaunas

Tel.: +37060019186

John Deere X107

John deere X106 Padidinti

Darbinis variklio tūris; 344cm3

Variklis Briggs and Stratton

Variklio galia: 7,6Kw

Pjaunamasis plotis: 107cm

Pjaunamosios įjungimas: mechaninis

Smulkiau

Kaina:3 799,00 €

Nemokama garantija: 24 mėn.

Prekės sandėlyje Prekių sandėlyje yra.

Prekės aprašymas

VARIKLIS

Galingesnis variklis, palyginti su senesniu modeliu X105, suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 340 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis  „Briggs and Stratton“varriklis  su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

PJAUNAMOJI

Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Darbinis plotis – 107 cm. Įjungimas- su mechanine svirtimi. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą.  Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.  Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė.

ŽOLĖS SURINKIMAS

Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį.

TRANSMISIJA

Šis traktoriukas turi automatinę CVT transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama perjungiant rankeną dešinėje vairuotojo pusėje.  Pedalai ir svirtys yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 4,8 km/h.

RĖMAS

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

X105 remas

KOMFORTAS

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.