Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Noriu pridėti daugiau prekių į krepšelį Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimo būdas

Kategorijos

Partneriai:

Garantinis servisas:

KAUNAS

R. Kalantos g. 49 Kaunas

Tel.: +37060019186

John Deere X117R

John Deere X116R Padidinti

Pjaunamosios plotis: 92cm

Variklio galia:7,59 Kw

Hidrostatinė pavarų dėžė

Variklis: Briggs and stratton 344cm3

Žolės surinkimas: 300l krepšys

Pjaunamosios įjungimas: mechaninis

Smulkiau

Kaina:4 350,00 €

4 699,00 € Sutaupote:349,00 € Nemokama garantija: 24 mėn.

Prekės sandėlyje Prekių sandėlyje yra.

Prekės aprašymas

VARIKLIS

Galingesnis variklis, palyginti su senesniu modeliu X116R, suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 340 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis  „Briggs and Stratton“ variklis  su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės  neleis suabejoti šiuo varikliu.

PJAUNAMOJI

Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra tvirta ir puikiai tinka pjaunant žolę ar renkant lapus. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei nenorite rinkti žolės – sumontuokite papildomai užsakomą mulčiavimo komplektą: išmetimo angos kaištį ir specialius peilius.

zolessurinkimas116r

ŽOLĖS SURINKIMAS

alpus 300 litrų tūrio žolės surinkimo bunkeris pagamintas iš sintetinio audinio, todėl yra lengvas ir patogus  iškrauti. Signalinė lemputė informuos kada bunkeris yra užpildytas ir laikas iškrauti. Jį lengva nuimti, jei norite mulčiuoti žolę. Papildomai užsakius specialų skleistuvą nupjautą žolę galima skleisti paskui traktoriuką – pieva bus patręšta ir darbas atliktas greičiau. Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė valdymui.

zolessurinkimas1116R
transmisija 116r

TRANSMISIJA

Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Su 2 naujais greičio ir judėjimo krypties keitimo pedalais tai daryti dar paprasčiau ir lengviau. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 3,2 km/h.

RĖMAS

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

remas 116R

KOMFORTAS

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.