Krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)    

Prekių nėra

Turi būti nustatyta Pristatymas
0,00 € Viso

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Noriu pridėti daugiau prekių į krepšelį Užsakymo patvirtinimas ir apmokėjimo būdas

Kategorijos

Partneriai:

Garantinis servisas:

KAUNAS

R. Kalantos g. 49 Kaunas

Tel.: +37060019186

John Deere X350R

John Deere x350R Padidinti

Darbinis plotis: 107cm

Variklio Galia: 12,7 Kw

Variklis: Kawasaki V-Twin 603cm3

Žolės surinkimo krepšys: Taip, 300l

Pjaunamosios reguliavimas: pedalas

Pjaunamosios įjungimas: elektrinis

Transmisija: hidrostatinė

Pastovaus greičio palaikymo sistema: yra

Smulkiau

Kaina:7 350,00 €

7 699,00 € Sutaupote:349,00 € Nemokama garantija: 48 mėn.

Prekės sandėlyje Prekių sandėlyje yra.

Prekės aprašymas

X300 serija buvo atnaujinta 2016 sezonui, todėl ji tapo dar modernesnė  ir kokybiškesnė.  Darbas su šiais traktoriukais bus tarsi pramoga. Modernus prietaisų skydelis panašus į automobilinį ir suteikia daug informacijos. Su „optimalaus pjovimo zona“, kuri atvaizduojama skydelyje pagal variklio apkrovą, visad žinosite kaip apkrautas variklis, kad pasirinkti greitį, reikalingą nepriekaištingam darbui.

VARIKLIS

Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis  „Kawasaki“  variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą,  kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, švelnus variklio darbas ir mažesnis triukšmas. Patogus aptarnavimas ir ilgas tarnavimo laikas.

variklis

PJAUNAMOJI

Nauja  pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra sukurta darbui ypatingai sunkioms sąlygoms, todėl dabar be vargo galėsite pjauti net labai aukštą ir šlapią veją. Pjaunamoji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gili, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Didžiulis išmetimo kanalas efektyviai sumes žolės stiebelius į surinkimo bunkerį. Jei norite mulčiuoti – atjunkite surinkimo bunkerį ir užkimškite išmetimo angą su kaiščiu, esančiu bazinėje įrangoje. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą.

pjaunamoji

zoles_surinkimasŽOLĖS SURINKIMAS

Talpus ir lengvai iškraunamas žolės surinkimo bunkeris- standartinė įranga. Jei surinkimo nereikia – nuimkite surinkimo bunkerį ir sumontuokite žolės kreiptuvą gale, kad žolę paskleisti tolygiai ir tvarkingai.

Overall

TRANSMISIJA

Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba.  Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį  – iki 8,2 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,9 km/h.

Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė.

TwinTouchPedal_1

RĖMAS

John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.

KOMFORTAS

Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti